Střední stav vody, obrovské vedro a spousty závodníků v kategoriích U18 a U23.
To bylo letošní ME ve Slovinsku na řece Soča.
V neděli 28. srpna ve slovinském Solkanu pro nás vyvrcholilo ME ve vodním slalomu. Čeští slalomářští junioři a do 23 let přivezli z ME čtyři individuální
a pět týmových medailí. Mezi kajakářkami juniorkami vybojovala bramborovou medaili Antonie Galušková. V pátečních závodech hlídek vybojovali stříbrné medaile
juniorské kanoistky i kanoisté, kajakářky do 23 let skončily třetí. V sobotu přidala zlato hlídka juniorek v K1 plus stříbro kajakářek do 23 let.
Poslední den v neděli se medailový příjem nekonal.

Karolína jako vlajkonoš reprezentace. Vlajka byla tak veliká, že mohla sloužit i jako módní doplněk.

Obrovská Česká vlajka a pravděpodobně dvě nové asistentky firmy Galasport.

Vydržet v tom vedru bylo pro diváka přetěžký úkol.

Čeští fanouškové byli ve střehu a šéftrenér Jiří Kratochvíl pozorným okem sledoval počínání své reprezentace.

Kategorie C2 na startu. Díky pravděpodobnému vyřazení kategorie C2 z OH se zdá, že této kategorii zvoní umíráček.
Do semifinále postupovaly pro malou účast dokonce všechny lodě.

Karolína Galušková přeje před finálovou jízdou své sestře Toničce hodně štěstí. Byla šťastná za finálovou desítku a věděla, že teď si to chce užít.
Tonička Galušková je prvním rokem v juniorské kategorii - letos třetí místo na MS v Krakově a čtvrté místo na ME v Solkanu.
K tomu dva tituly v hlídkách - na Otavě v Sušici asi teče hodně živá voda.

Tereza Fišerová, bronzová z kategorie C1 jun. dovezla svoji hlídku pro zlatou medaili. - Starší holky si na ME dojely pro stříbrnou medaili.

Juniorky - Mistryně Evropy v hlídkách

Lukáš Rohan si vyskočil radostí pro stříbrnou medaili.

Nejúspěšnější kategorie byla pro ČR kategorie C1 junioři. Vicemistr světa z Krakova Maty Lhota /stříbrná medaile MS juniorů v Krakově/
se stal Evropským šampionem. Na bedně ho doplnil loňský bronzový medailista z MS Brazílie Venca Chaloupka.