20. 8 – 21. 8. Mistrovství ČR ve vodním slalomu za účasti olympioniků z Ria

Předjízda - padesátky se nestačily počítat - trať nebyla jednoduchá jak by se laikovi zdálo.
Závody začaly jízdami Slovenských a Francouzského závodníka. Alespoň bylo možné se připravit na záludnosti tratě.

C1M

Matěj Beňuš - Slovensko - Stříbro OH RIO - sobota 3.místo                                             Lukas Roisin - Francie - sobota 16.místo

Michal Martikán - Slovensko - sobota 14.místo                                                       Vojta Malý USK  - sobota 24.místo

Michal Jáně - dostává radu - ...."podívej se jak se to jede...." - sobota 6.místo

Standa Ježek - sobota 4.místo

Víťa Gebas - sobota - spolu s Lukášem Rohanem na 1. místě /stejný čas/.
V kategorii C1 muži došlo k neobvyklé situaci, kdy Vítězslav Gebas dojel na setinu stejně jako v tu chvíli vedoucí singlkanoista z USK Praha Lukáš Rohan.
Titul z domácího šampionátu si odnesli oba dva reprezentanti společně se Standou Ježkem, který obsadil bronzovou pozici.

C1Ž

Monika Jančová a Kateřina Hošková - sobota 3.místo

Monika Jančová - sobota 6.místo

Tereza Kneblová v péči rodiny - nejdříve to vypadalo na vykloubené rameno, nakonec to ale dopadlo dobře, pouze namožené.

V kategorii C1Ž zvítězila juniorská reprezentantka z Roudnice nad Labem Tereza Fišerová na druhém místě Jana Matulková z Dukly
a bronz vybojovala medailistka z letošního mistrovství Evropy Kateřina Hošková.

Jana Matulková - Dukla - sobota 2.místo                                            C2M - Vlček a Karlovský - Jáně - sobota 2.místo

C2M

Koplík - Vrzáň - sobota 3.místo                                                             Větrovský - Matějka - sobota 8.místo

Karlovský - Jáně - sobota 2.místo                                                              Kašpar - Šindler - sobota 1.místo

V C2M si pro třetí zlato z republikového mistrovství v řadě dojela posádka Dukly Jonáš Kašpar s Markem Šindlerem. Stříbrní pak tréninkový parťáci
Ondřej Karlovský - Jakub Jáně a bronz posádka z USK Tomáš Koplík – Jakub Vrzáň.

K1Ž

Kateřina Kudějová - USK Praha - sobota 1.místo

Karolína Galušková - Sušice - sobota 2.místo

V K1Ž získala první individuální titul mezi seniory Kateřina Kudějová - loňská mistryně světa. Nejrychlejší čas sice měla Karolína Galušková ale kvůli
třem „šťouchům“ skončila těsně druhá. Třetí je obhájkyně titulu Veronika Vojtová. Štěpánka Hilgertová obsadila letos páté místo.

Štěpána Hilgertová s trenérem - sobota 5.m. - trenér dopovat může.                             Gábina Kvapilová - Slávie K.Vary - sobota 21.místo

Antonie Galušková - Sušice - sobota 8.místo
Za pozornost stojí i umístění Antonie Galuškové /2001/, která se svými jízdami dostala na osmé místo a při pohledu na výsledkovou listinu,
kdy před ní byly dvě MT, jen pět „jedniček“ a za ní šest dalších „jedniček“ - je třeba „smeknout klobouk“.

Roman Neugebauer - sobota 44.místo                                                Anna Neugebauerová - oba SK Stonava - sobota 17.místo

K1M

Ondřej Tunka - sobota 1.místo

Vít Přindiš - sobota 2.místo                                                                       Vávra Hradílek - sobota 5.místo

Při nepřítomnosti Jiřího Prskavce si v kategorii K1M dojel pro svůj první seniorský titul Ondřej Tunka. O pouhých 14 setin za ním skončil Vít Přindáš
a třetí místo pak v prostorách olympijského parku pod lipenskou přehradou získal Zdeněk Ornst z Dukly Brandýs.
Vicemistr Evropy Vávra Hradílek skončil na místě pátém.

Luboš Hilgert - sobota 8.místo

Martin Buchtel - SK Hubertus - sobota 14.místo

Martin Kvapil-Slávie K.Vary - 28.místo a Viktor Mulač-SKVS ČB- 42.místo                                            Co asi říká Vávra Jířovi?